Wellness procedúry

Zlatá kolagénová maska pod oči
Parafínový zábal

Parafínový zábal rúk je obľúbenou kozmetickou procedúrou pre vyživenie pokožky rúk, zachovanie jej elasticity a zvláčnenie. Parafín je špeciálny vosk obohatený o vitamín E, ktorý je vďaka svojej schopnosti udržať teplo využívaný aj na liečebné procedúry. Napríklad pri problémoch s pohybovým systémom, osteoporóze, chronickej reumatoidnej artritíde či tenisovom lakti.
 

Rašelinový zábal

Zabaľte sa do rašeliny vo Wellness Juh. Rašelinový zábal je unikátnym zábalom práve vďaka svojmu zloženiu. Obsahuje veľké množstvo organických látok a minerálov, ktoré sa cez pokožku vstrebávajú do tela. Vďaka použitiu tepla pri aplikácii, dochádza k lokálnemu prekrveniu, rýchlejšiemu vstrebávaniu krvných výronov a tiež k posilňovaniu imunity. Tento zábal je nápomocný pri reumatických, nervových, dýchacích či metabolických ochoreniach.

Kúpeľ nôh

Nohy ktoré si zaslúžia odpočinok. Ideálnym relaxom pre ne, je odpočinok vo Wellness Juh v podobe bylinkového kúpeľa nôh. Táto 20 minútová procedúra, ktorá spája 3 zložky pôsobenia na organizmus. Účinok teplej vody, soli a byliniek. Horúca voda dokáže uvoľniť organizmus a rozprúdiť krv. Soľ má detoxikačné a antibakteriálne účinky a navyše zmäkčuje pokožku a prečisťuje ju do hĺbky. A ako čerešnička na torte - bylinky, ktoré navodzujú príjemnú arómu kúpeľa a každá zvlášť špecificky pôsobí na organizmus a uvoľňuje psychiku. Kúpeľ nôh si môžete u nás vychutnať samostatne alebo v spojení s masážou chodidiel čím sa ešte podčiarkne relaxačný účinok danej procedúry.