Tantra masáže

Tantra Savitryi 

Túto masáž si môžete dopriať pod vedomím dotykom skúsenej terapeutky, učiteľky tantry a zakladateľky tantra chrámov Sávitryí - Xénie.

Masáže Sávitryí sú celotelové zmyselné zážitkové masáže. Sú nádherným stretávaním, v ktorom  lepšie a do väčšej hĺbky poznáte svoje telo.  Sú spoznávaním intenzity potešenia a radosti, ktorú môžete vo vašom tele a živote prežívať.  Vychádzajú z princípov klasickej tantry, meditácie a vedomého dotyku. Vy relaxujete, užívate si príjemné pocity v tele a pasívne si vychutnávate masáž.  Vedomý láskyplný dotyk má priamo zázračné účinky. Prebúdza životnú silu, lásku a radosť. Masáže Sávitryí sú plné láskavých dotykov a zabezpečia vašu relaxáciu na tele a duši. Vyberte si zážitok, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti a potrebám. Sme tu pre ženy, mužov, páry.
 
NA TANTRA SÁVITRYI MASÁŽ SA TREBA VOPRED OBJEDNAŤ TELEFONICKY ALEBO ONLINE !

XENYIE SUHAYLA KOMERS -terapeutka 
www.tantrasavitryi.sk
 

OBJEDNÁVANIE PRIAMO U TERAPEUTKY 
mobil: 0905 343 543
 
OBJEDNÁVANIE RECEPCIA WELLNESS JUH
mobil: 0907 798 065

 
OBJEDNÁVANIE ONLINE 
 https://www.visblee.sk/wellness-juh

 

Tantra Wellness Juh

V tantra masáži sa pracuje so sexuálnou energiou, čo je najväčšia časť našej životnej energie. Tantrická masáž nie je len zmyselná, ale i energiu priťahujúca a liečivá. Láskyplný dotyk vyživí telo, ducha i dušu. Energia sa najskôr v tele rozprúdi a potom sa hladením rozvádza do všetkých častí tela. Táto energia nás môže liečiť, otvoriť naše bloky, ktoré máme zakorenené v tele, ale taktiež nám môže priniesť silu potešenia a radosti. Nechajte sa rozmaznávať tantrickými dotykmi a zverte sa do nežných rúk našich masériek za prítomnosti relaxačnej hudby a vône éterických olejov,ktoré vás skvele naladia,uvoľnia a vy si možete vychutnávať výnimočné chvíle.
NA TANTRA WELLNESS JUH MASÁŽ SA TREBA VOPRED OBJEDNAŤ TELEFONICKY ALEBO ONLINE 

 

Tantra masáž s RITOU 

Objednávanie na tel.č.:
Recepcia Wellness Juh 
mobil: 0907 798 065
 
Objednanie online 
https://www.visblee.sk/wellness-juh