Masáže

Klasická masáž

Nežný dotyk, súbor hmatov, uvoľňujúcich a príjemne rozrábajúcich pokožku, podkožie aj svaly. Príjemná hudba, vôňa sviečky či oleja; to všetko obsahuje klasická masáž vo Wellness Juh. Doprajte si u nás vo wellness centre 30 minútovú či 60 minútovú klasickú masáž pod rukami špecializovaných odborníkov.

Reflexná masáž nôh

Procedúra, ktorá ovplyvňuje skutočne celý organizmus je reflexná masáž nôh. Vďaka nervovým zakončeniam a reflexným plôškam na spodku chodidiel, vieme povzbudiť alebo upokojiť činnosť vnútorných orgánov, navodiť pocit ľahkých nôh a psychickej pohody. Príďte si vychutnať reflexnú masáž nôh, ku nám do Wellness Juh.

Bankovanie

Procedúra zmierňuje bolesti chrbta, lieči svalové spazmy, uvoľňuje svalstvo, zlepšuje krvný obeh, čistí krv a pozitívne vplýva na činnosť srdca, blahodárne pôsobí na lymfatický systém.
 

Lávové kamene

... zlepšujú spánok, zmierňujú stres, posilňujú imunitný systém, pomáhajú pri bolestiach a svalovom napätí.

Masáž zadku a pánvového dna

Masáž zameraná na prevenciu alebo na už vzniknuté problémy spojené s hemoroidmi, zdravím prostaty a svalov panvy. Masáž je spojená s aplikáciou odporúčaného prípravku na hemoroidy.

 

Masážne lôžko s JADE kameňmi

Jade lôžko je špeciálna masážna posteľ v ktorej je zabudovaný mechanizmus obsahujúci valčeky z jade kameňov. Tieto valčeky prechádzajú celú zadnú časť tela. Jade kamene boli od dávnych vekov uznávané pre svoje liečivé účinky. Sú považované za kamene harmónie a pokoja, ktoré podporujú imunitný systém, pomáhajú pri migrénach a odvodňovaní tela. Masážou sa prehrievajú svaly, čo zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje svalstvo a zlepšuje fungovanie vnútorných orgánov. 
Masáž na lôžku je založená na stimulácii akupunktúrnych bodov, vďaka čomu sa uvoľňuje napätie v dôležitých partiách. Telo sa vplyvom masáže uvoľňuje a navodzuje sa celková relaxácia.

Maderoterapia

Masáž má estetický efekt, redukuje celulitídu, spevňuje a vyrovnáva kožu, znižuje hladinu prebytočnej vody v tele, zbavuje nahromadené toxíny v tele, používa sa aj na regeneráciu po cvičení.
 

Tejping

Procedúra redukuje bolesť, pomáha s hojením jaziev, eliminuje zápaly, stabilizuje klby, podporuje prácu svalov a väzov.

Manuálna lymfodrenáž

Masáž zabezpečuje rozprúdenie a čistenie lymfy, napomáha aj k celkovej detoxikácií tela.
 

Medová masáž

Masáž má detoxikačný účinok, pomáha pri artróze, reume, pálení záhy, nespavosti a menštruačných ťažkostiach.

Aroma masáž

Ide o relaxačnú masáž pri ktorej sa používajú esenciálne oleje. Každý esenciálny olej má rôzne účinky.
 

Čokoládová masáž

Je luxusná procedúra a perla medzi masážami. Terapia nielen vyhladzuje, omladzuje a skrášľuje pokožku celého tela, ale taktiež výborne pôsobí na psychiku a zlepšuje náladu.
 

Kokosová masáž

Exkluzívna masáž s kokosovým olejom, ktorý sa aplikuje teplý. Kokosový olej sa už po stáročia používa ako masážny olej najmä v pobrežných oblastiach Indie, kde nájdete veľa ľudí, ktorí majú žiarivú, krásnu a hladkú pleť i po 60tke. Sú to ľudia, ktorí boli masírovaní kokosovým olejom už od detstva.
 

Masáž tváre

Masáž tváre má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu, preto je vhodná aj pre mužov. Na rozdiel od iných častí tela sú svaly tváre pripojené do kože a preto priamo ovplyvňujú náš vzhľad. 

Párové masáže

Doprajte si romantiku vo dvojici! Pri tejto masáži masírujú dve masérky. Bok po boku sa nechajte v prítmí uniesť do ďalekej exotiky a objavte pravý pôžitok relaxácie. Párová masáž je taktiež účinná metóda, ako uvoľniť a oživiť vás a aj vašu zbožňovanú polovičku. Okrem zblíženia tiež dochádza k svalovej relaxácii, uvoľneniu bolestí a upraveniu hladiny krvi.
V ponuke u nás nájdete: Párovú klasickú masáž 60 min, Párovú klasickú masáž 90 min a Párovú masáž s lávovým kameňom 60 min