Masáže

Klasická masáž

Nežný dotyk, súbor hmatov, uvoľňujúcich a príjemne rozrábajúcich pokožku, podkožie aj svaly. Príjemná hudba, vôňa sviečky či oleja; to všetko obsahuje klasická masáž vo Wellness Juh. Doprajte si u nás vo wellness centre 30 minútovú či 60 minútovú klasickú masáž pod rukami špecializovaných odborníkov.

Reflexná masáž nôh

Procedúra, ktorá ovplyvňuje skutočne celý organizmus je reflexná masáž nôh. Vďaka nervovým zakončeniam a reflexným plôškam na spodku chodidiel, vieme povzbudiť alebo upokojiť činnosť vnútorných orgánov, navodiť pocit ľahkých nôh a psychickej pohody. Príďte si vychutnať reflexnú masáž nôh, ku nám do Wellness Juh.

Tantra masáž

Tradičná tantra masáž, celotelové ošetrenie, holistická terapia, rituálna masáž, ktorá môže obsahovať aj terapeutickú starostlivosť o intimity. Pred masážou sa s Vami terapeutka bude rozprávať, čo konkrétne potrebujete, aký je zámer masáže, aké sú Vaše hranice. Podľa zistených informácií bude terapeutka postupovať pri starostlivosti o Vaše telo. Výhody ktoré Vám dáva úvodný rozhovor: zoznámite sa s terapeutkou, opadnú z Vás prípadné neistoty, obavy, máte možnosť sa spýtať na veci ktoré Vás ohľadom masáže zaujímajú. Terapeutka Vám povie, ako bude masáž špeciálne pre Vás prebiehať.
Benefity tradičnej tantra masáže: hlboká relaxácia, celotelové uvoľnenie, zbavenie sa napätia a stresu, láskavé dotyky pre Vaše telo a dušu. Pozornosť, čas, dotyky, príjemná hudba, aromaterapia, vzrušenie ktoré si darujete pre seba samých. Po masáži sa budete cítiť uvoľnene, oddýchnuto, ľahko a radostne. Oleje použité pri tantra masážach sú rastlinné oleje v bio kvalite a spolu s esenciálnymi olejmi v najvyššej kvalite (značka doTerra) v kombinácii zostavenej iba pre Vás.
Vytvárame pre Vás jedinečný zážitok „šitý“ na mieru.
 
Tantra masáže:
 
1.Tantra masáž Sávitryí
 
2.Tantra masáž Wellness Juh

Masáž zadku a pánvového dna

Masáž zameraná na prevenciu alebo na už vzniknuté problémy spojené s hemoroidmi, zdravím prostaty a svalov panvy. Masáž je spojená s aplikáciou odporúčaného prípravku na hemoroidy.

 

Masážne lôžko s JADE kameňmi

Jade lôžko je špeciálna masážna posteľ v ktorej je zabudovaný mechanizmus obsahujúci valčeky z jade kameňov. Tieto valčeky prechádzajú celú zadnú časť tela. Jade kamene boli od dávnych vekov uznávané pre svoje liečivé účinky. Sú považované za kamene harmónie a pokoja, ktoré podporujú imunitný systém, pomáhajú pri migrénach a odvodňovaní tela. Masážou sa prehrievajú svaly, čo zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje svalstvo a zlepšuje fungovanie vnútorných orgánov. 
Masáž na lôžku je založená na stimulácii akupunktúrnych bodov, vďaka čomu sa uvoľňuje napätie v dôležitých partiách. Telo sa vplyvom masáže uvoľňuje a navodzuje sa celková relaxácia.