DRUHY ČÍNSKYCH MASÁŽI

Večná mladosť 

Masážna technika zameraná na tvár, krk, uši a hlavu. Napomáha prekrveniu celej tváre a hlavy, vyhladzuje vrásky a zlepšuje zrak, uvoľňuje myseľ, odstraňuje bolesti hlavy. Začína krkom, kde sa masíruje lymfatický systém, čo vám navodí príjemný stav uvoľnenia. Tiež sa prechádzajú akupresúrne body v oblasti sánky, okolo uší, očí, čela a celej hlavy.

 

Prúd života 

Reflexná masáž rúk a nôh je zameraná na určité akupresúrne body, ktoré majú priamy vplyv na vnútorné orgány tela. Blahodárne pôsobí pri zablokovaní a je vhodná aj po úrazoch daných partií.

 

Ľahké nohy 

Masáž chrbta a celých nôh. Pomáha pri problémoch s močovými cestami, spriechodňuje lymfu, pomáha pri problémoch s kolenami, lýtkami, členkami a celými nohami. Napomáha funkcii pečene, žalúdka, sleziny, pankreasu. Zmierňuje bolesti bedier a krku.

 

Zdravé srdce 

Masáž rúk a trupu, pomáha na srdce, pľúca, tenké a hrubé črevo, uvoľňuje zápchu, posilňuje srdcovocievny systém. Normalizuje vysoký a nízky krvný tlak, zlepšuje dýchanie. Vhodná aj pre staršie osoby a ľudí so srdcovo cievnymi ochoreniami.

 

Rozkvet života

Komplexná masáž celého tela, v ktorej je zahrnutá masáž chrbta, trupu, celých nôh, rúk, hlavy a tváre. Dochádza k uvoľneniu svalov celého tela. Masáž odporúčame každému, kto chce zlepšiť svoje zdravie, pocit pohody a uvoľnenia.